fura smaku

O nas

Catering to sztuka, która w XXI wieku nabiera charakteru prawdziwego artyzmu. Coraz bardziej wymagający klienci i coraz wyższe ich oczekiwania sprawiają, że usługi nie mogą koncentrować się wyłącznie wokół smaku. Catering XXI wieku to kompozycja smaku, elegancji i profesjonalizmu świadczonych usług. I taka właśnie jest nasza firma. Taka jest FURA SMAKU.

Kochamy nowe wyzwania

Nie boimy się wielkich imprez, wyszukanych gustów, czy ciężkiej pracy. Dlatego też oferowany przez nas catering dla firm wykracza poza szablonowe, standardowe rozwiązania. Dotyczy to zarówno rodzaju imprezy, przygotowywanego menu, czy mobilności. Pikniki, bankiety, biesiady, imprezy plenerowe, sportowe, czy kulturalne- tym wszystkim jesteśmy w stanie zająć się na najwyższym poziomie. Poziomie, który cały czas sami szlifujemy i o który dbamy. Bo naszym celem jest wyznaczanie standardów cateringu na miarę XXI wieku. Standardów, które pójdą o krok na przód przed Państwa oczekiwaniami, które będą miłym zaskoczeniem.

I dbamy o wyraz estetyczny

On jest równie ważny, co sama organizacja usługi. Wiemy, że tego oczekują nasi klienci. Serwowane przez nas dania są więc nie tylko kwintesencją doskonałego smaku, ale również finezją wyglądu. Przygotowane z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników- w sztuce podania, nabierają prawdziwego artyzmu. A wśród nich, oprócz tradycyjnych dań kuchni polskiej, także dania różnych stron świata.

Potrzeby klientów są po to, by wychodzić im naprzeciw.

Odpowiedzią na to wyzwanie jest założona przez nas wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego. Wśród wypożyczanych sprzętów znajdziecie Państwo praktycznie wszystko, co może być potrzebne do przygotowania imprezy. Zaplecze, którym dysponujemy i które oddajemy do Państwa dyspozycji gwarantuje sukces. A wraz z nim- Państwa zadowolenie i nasze poczucie satysfakcji.