fura smaku

Food Truck Żoliborz

Chcesz serwować dania prosto z samochodu w warszawskiej dzielnicy Żoliborz lub innym miejscu na terenie miasta Warszawa? Food truck wysokiej klasy możesz wynająć, korzystając z naszej oferty. Sięgnij po jedną z nowoczesnych naczep gastronomicznych: w pełni wyposażonych i precyzyjnie dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Z Furą Smaku wszystko jest możliwe – Twój food truck dotrze do Ciebie za niewielką cenę, szybko i prosto. Jesteś gotowy, by wykorzystać jego możliwości?

Food truck: Żoliborz i inne warszawskie dzielnice

Ustaw food trucka ze swoimi daniami, gdziekolwiek zechcesz. Na festynie, zlocie food trucków, festiwalu gastronomicznym, koncercie plenerowym… bogate wyposażenie pozwoli Ci serwować nawet najbardziej wyszukane potrawy tam, gdzie są Twoi Klienci.

Wynajmując food truck z Furą Smaku:

  • możesz wybrać model lepiej dopasowany do Twoich potrzeb – oferujemy dwa rozmiary naczep,
  • masz pewność, że naczepa zostanie dostosowana do specyfiki serwowanej kuchni pod kątem wyposażenia – ustal szczegóły z naszym doradcą,
  • sięgasz po rozwiązanie gastronomiczne, dzięki któremu Twoją kuchnię może poznać cała Warszawa, ciesząc się rozsądnymi kosztami inwestycji.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły, kontaktując się z nami.