fura smaku

Food Truck na wesele

Szukasz ciekawej alternatywy dla wiejskiego stołu czy słodkiego kącika na weselu? Jednym z najbardziej innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązań jest food truck na wesele. W jaki sposób wykorzystać możliwości, jakie daje taka mobilna skarbnica pyszności? Możliwości jest co najmniej kilka:

  • gdy impreza ma luźniejszy i plenerowy charakter, food truck na wesele może na stałe ustawić się w ogrodzie i przez całą uroczystość serwować dania wybranej kuchni,
  • jeśli impreza jest bardziej tradycyjna – zaproponuj gościom chwilę przerwy w ogrodzie czy na parkingu, serwując w food trucku smakowitą kawę czy pyszne desery.

A skąd wziąć food truck na wesele? Wypożyczyć go u nas. Dysponujemy dwoma modelami naczep – większym i mniejszym – a oba są wyposażone tak, by umożliwiały przygotowanie nawet najbardziej wymyślnych posiłków. Istnieje również możliwość ich personalizacji – tak, by dostosować menu do potrzeb.

Więcej informacji o ofercie uzyskasz, kontaktując się z naszym doradcą. Zadzwoń lub napisz, a food truck już wkrótce pojawi się na Twoim weselu!