fura smaku

Catering w Nadarzynie

Jesteśmy nowoczesną i doświadczoną firmą cateringową. Imprezy firmowe, szkolenia, konferencje, eleganckie przyjęcia czy duże imprezy plenerowe… – bez względu na rodzaj eventu, który jest do obsłużenia, my sprostamy Państwa oczekiwaniom. Dlatego też można nam bez obaw powierzyć obsługę cateringową w każdym przypadku. Nie zawiedziemy Państwa zaufania!

Nowoczesny catering

Doskonale wiemy, że obsługa cateringowa jest czymś więcej niż wydaniem posiłków gościom. Liczy się nie tylko dobry smak potraw, ale także ich odpowiednia oprawa estetyczna czy dopasowanie menu do charakteru przyjęcia. Dlatego też do każdego zlecenia , jeśli chodzi o catering, podchodzimy indywidualnie.

A nasi Klienci mogą oczekiwać:

• kompleksowej pomocy – nie tylko zaprojektowania i realizacji menu, ale również obsługi kelnerskiej czy wynajmu sprzętu gastronomicznego,
• smacznych dań dopasowanych charakterem do typu imprezy,
• dyskretnej i fachowej obsługi: przed imprezą, podczas jej trwania i po zakończeniu,
• sprawnej organizacji wydawania posiłków,
• rozsądnych stawek cenowych – z nami usługi cateringowe łączą jakość z niewygórowanymi kosztami.

Pracujemy przede wszystkim na terenie miast takich jak Warszawa czy też Nadarzyn oraz w innych rejonach województwa mazowieckiego. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu! Ofertę zaprezentujemy drogą mailową, telefoniczną jak i bezpośrednio, w naszej siedzibie.
Catering z Furą Smaku to jakość, artyzm i najlepsze ceny – zapraszamy do współpracy właśnie z nami!