fura smaku

Catering na Wilanowie

Ekskluzywne przyjęcie, duża impreza plenerowa, konferencja… Niezależnie od tego, jakiego typu imprezę organizujesz, jeżeli potrzebna Ci jest profesjonalna obsługa cateringowa – jesteśmy do dyspozycji. Fura Smaku to jakość, profesjonalizm i dobre ceny, a przede wszystkim – wieloletnie doświadczenie.
Catering to podstawa naszej działalności. Obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy, naszym Klientom zawsze zapewniając najwyższej jakości obsługę na poziomie, który sprosta najwyżej postawionym oczekiwaniom. Działamy na terenie Mazowsza, obsługując miasta takie jak Warszawa (włączając w to Wilanów) i inne miejscowości na terenie województwa.

Wybierając ofertę naszej firmy cateringowej, każdy Klient może oczekiwać:

• luksusowego menu skomponowanego zgodnie z indywidualnymi preferencjami – dopasujemy się do Twoich potrzeb bez względu na to, czy potrzebujesz tylko zimnych przekąsek czy pełnego wyboru dań na całą noc,
• obsługi kelnerskiej i kucharskiej na najwyższym poziomie,
• możliwości wynajęcia gastronomicznego sprzętu typu krzesła, stoły, fontanny czekoladowej, bufetów i wielu innych,
• sprawnej i dyskretnej obsługi – zatrudniamy wyłącznie osoby z doświadczeniem w branży gastronomicznej, co jest gwarancją, że event nie będzie zakłócony problemami technicznymi,
• cen, które pozytywnie zaskakują – zawsze staramy się wpisać w indywidualne potrzeby budżetowe.

Jeśli potrzebny Ci jest naprawdę niezawodny catering, koniecznie skontaktuj się z nami. Sprostamy Twoim oczekiwaniom w pełni i zadbamy i najlepszą oprawę Twojego eventu niezawodnie.