fura smaku

Catering na Ursynowie

Nowoczesny i profesjonalny catering to nasza domena. Bez względu na to, czy potrzebna jest Państwu pomoc przy zaprojektowaniu i dostarczeniu menu na eleganckie przyjęcie, imprezę plenerową czy event firmowy typu szkolenie bądź konferencja – jesteśmy do Waszej pełnej dyspozycji. Nasza firma działa na terenie miasta Warszawa, obejmując zasięgiem usług m.in. dzielnice takie jak Ursynów i znacznie więcej. Wybierając współpracę z nami, mogą Państwo zawsze liczyć na najwyższe standardy w cenach lepszych niż kiedykolwiek. Zachęcamy do współpracy.

Catering z nami – to się opłaca

Fura Smaku to firma, która w branży cateringowej działa już od wielu lat, zawsze wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie obsłużyć każdy event profesjonalnie – tak, by goście zapamiętali go pozytywnie. Nasi Klienci mogą oczekiwać między innymi:

• zaprojektowania menu z myślą o konkretnej imprezie,
• przystępnych cen – zawsze troszczymy się o to, by rozsądne stawki połączyć z najwyższą jakością,
• obsługi kelnerskiej i kucharskiej na najwyższym poziomie,
• obsługi od A do Z – włączając w to wynajem sprzętu gastronomicznego,
• smacznych i ładnie prezentujących się dań.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy, a stawiając na nasze doświadczenie, zawsze masz pewność, że impreza przebiegnie bez zakłóceń, a Twoi goście zjedzą smacznie i zdrowo.
Szczegóły naszej oferty są dostępne u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu z nimi!