fura smaku

Catering na Ursusie

Dla nas catering to nie tylko praca. To również pasja. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia oprawa gastronomiczna eventu. Dlatego – oferując nasze usługi cateringowe – staramy się wyprzedzić oczekiwania Klientów, zapewniając każdemu z nich niezawodną pomoc na najwyższym poziomie. Bez względu na to, czy potrzebne jest Państwu ekskluzywne menu na luksusowy bankiet, czy proste ale smaczne dania na piknik pracowniczy – jesteśmy do dyspozycji.

Obszarem działania naszej firmy jest przede wszystkim Warszawa. Zapewniamy m.in. catering w dzielnicach takich jak Ursus i wielu innych miejscach. Z uwagi na zainteresowanie naszych usług, działamy również poza stolicą, na terenie całego Mazowsza i nie tylko. Dlatego właśnie, bez względu na to, gdzie Państwo mieszkają, jeśli potrzebujecie ekskluzywnych i szytych na miarę usług cateringowych – po prostu zapraszamy do kontaktu.

Nasi Klienci mogą liczyć na:

• smaczne i zdrowe menu – w pełni dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta i specyfiki imprezy,
• kompleksowego wsparcia – od wypożyczenia sprzętu gastronomicznego i zaplanowania menu, aż po dostawę potraw i profesjonalną obsługę kelnerską etc.,
• niezawodne wywiązanie się z oferowanych usług – jesteśmy rzetelni, terminowi i zapewnimy organizację eventu bez problemów i przeszkód,
• dyskretną i fachową obsługę – serwis z nami to prawdziwa przyjemność,
• rozsądne stawki – dostosowane do możliwości budżetowych Klienta.

Szczegółowych informacji o ofercie udzielamy telefonicznie, mailowo oraz osobiście. Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych cateringiem na najwyższym poziomie.