fura smaku

Catering na konferencję i szkolenia

Szkolenia oraz konferencje to eventy, które wymagają odpowiedniej oprawy gastronomicznej. To kluczowe, jeśli chcemy, by goście dobrze zapamiętali zorganizowaną przez nas imprezę tematyczną i czuli się komfortowo. Jeżeli potrzebny jest Państwu dobry catering na konferencję, szkolenie bądź inne tego typu wydarzenie – zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Nie zawiedziemy Waszego zaufania!

Catering na szkolenia – co oferujemy?

Fura Smaku to firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego żadne szkolenie ani żadna konferencja nie stanowią dla nas wyzwania. Bez względu na to, czy organizują Państwo kameralny event, potrzebując jedynie przekąsek na przerwę kawową, jak i gdy planowane jest szkolenie dla kilkuset osób z pełnym bankietem, jesteśmy do dyspozycji.

Klientom, którzy zdecydują się na catering na konferencję razem z nami zapewniamy:

• obsługę od A do Z – wraz z możliwością wynajmu sprzętu gastronomicznego (np. gdy szkolenie organizowane jest w siedzibie firmy i trzeba zaaranżować miejsce na posiłek), obsługą kelnerską i serwisem,
• menu dopasowane do indywidualnych potrzeb – catering na szkolenia może objąć zestaw zimnych i ciepłych przystawek, ciasta etc., jak również pełny obiad, kolację czy menu bankietowe i więcej,
• sprawną obsługę – dzięki nam, organizacja eventu firmowego odbędzie się bezproblemowo,
• atrakcyjne ceny.
Usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa. Zachęcamy jednak do kontaktu także Klientów spoza stolicy. Na pytania odpowiadamy mailowo i telefonicznie.