fura smaku

Catering na dzielnicy Wola

Organizując imprezę, musisz się zatroszczyć o wiele szczegółów. Jedną z najważniejszych kwestii jest jedzenie. Jeżeli zależy Ci na tym, by catering był zrealizowany na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Fura Smaku to sprawdzony i doświadczony partner na obszarze miasta Warszawa i okolic. Bez względu na to, czy lokalizacją Twojego eventu jest Wola czy inne miejsce na terenie Mazowsza – my zagwarantujemy Ci niezawodną obsługę.

Dlaczego ufa nam tak wielu Klientów? Przede wszystkim z uwagi na wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na elastyczną i dopasowaną do potrzeb Klienta ofertę.
Zaproponować możemy:

• indywidualnie skomponowane menu, dopasowane do specyfiki organizowanej imprezy – eleganckie przyjęcie, duża impreza plenerowa czy profesjonalna konferencja biznesowa nie stanowią dla nas problemu,
• pomoc od A do Z – zapewniamy doradztwo przy planowaniu imprezy, dyskretną obsługę kelnerską, możliwość wynajmu gastronomicznego sprzętu (krzeseł, stołów, bufetów i wielu innych),
• przystępne stawki – wpiszemy się w potrzeby oraz budżet, którym dysponujesz na catering,
• sprawną i niezawodną obsługę – dzięki nam, każda impreza obędzie się bez zakłóceń.

Wybierając nas, masz pewność, że przygotujemy smaczne i dobrze wyważone dania, które pozytywnie zaskoczą Twoich gości. Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś – my nie zawiedziemy Twojego zaufania. Więcej informacji o naszej działalności, jak i spersonalizowaną ofertę uzyskasz, kontaktując się z Furą Smaku telefonicznie albo mailowo.