fura smaku

Catering na dzielnicy Włochy

Potrzebne Ci wsparcie, jeśli chodzi o catering? Organizujesz event na terenie miast takich jak Warszawa (w tym Włochy i inne dzielnice)? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy specjalistami od obsługi cateringowej z wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy kompleksową pomoc od podstaw. Bez względu na to, jaką imprezę organizujesz – czy formalną czy casualową, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Catering z Furą Smaku to gwarancja 100% satysfakcji z oferowanego poziomu usług. Zaufało nam już bardzo szerokie grono Klientów, ceniąc sobie nasz profesjonalizm, klasę oraz elastyczność, jak chodzi o dopasowanie się do potrzeb Klienta. Dlatego możesz bez obaw możesz skorzystać właśnie z naszej oferty.

Co oferujemy? Możesz liczyć przede wszystkim na:

• profesjonalne doradztwo przy organizacji eventu – menu imprezowe opracujemy wspólnie z Tobą, dobierając potrawy tak, by zadowolić Twoich gości i wpisać się w specyfikę imprezy,
• obsługę na najwyższym poziomie – nasi kucharze i kelnerzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem,
• sprawną i dyskretną obsługę w trakcie przyjęcia – pracujemy z wyczuciem i tak, by Twoi goście czuli się komfortowo,
• bardzo smaczne dania – takie, które zaskoczą jakością, piękną stroną wizualną i dopasowaniem do imprezy.

Obsługujemy szeroki zakres eventów – firmowych, okolicznościowych, plenerowych i więcej. Wszystkie informacje na temat naszej oferty otrzymasz, kontaktując się z nami. Czekamy na Twój mail lub telefon. Zapraszamy!