fura smaku

Catering na dzielnicy Bemowo

Nasza firma działa w branży cateringowej już od wielu lat, a catering jest dla nas czymś więcej niż pracą. To sztuka podawania posiłków, które cieszą oczy oraz podniebienia naszych Klientów i ich gości. Jeśli szukają Państwo niezawodnej obsługi cateringowej na terenie miasta Warszawa i okolic, zachęcamy do wybrania właśnie naszej oferty.

Dlaczego warto postawić na współpracę z Furą Smaku? Każdy Klient, który zdecyduje się na catering z nami, może liczyć na:

  • oferty szytej „na miarę” – obsługujemy wszelkie eventy, zawsze dostosowując zakres naszej pomocy do indywidualnych oczekiwań Klienta – tak, jak chodzi o menu, jak i o usługi dodatkowe,
  • bogaty wybór usług dodatkowych – przede wszystkim związanych z wynajmem sprzętu gastronomicznego wysokiej klasy, obsługą kelnerską etc.
  • dania najwyższej jakości – troszczymy się zarówno o to, by prezentowały się estetycznie, były zdrowe, jak i doskonale smakowały, pozostawiając po sobie dobre wrażenie,
  • niezawodnej obsługi – bez względu na wielkość obsługiwanego eventu czy poziom wygórowania oczekiwań,
    rozsądne stawki cenowe – u nas tanio oznacza jednocześnie dobrze.

Zapewniamy wsparcie cateringowe na imprezy każdego typu – począwszy od przyjęć plenerowych (pikników, imprez promocyjnych, festynów, etc.), przez szkolenia, konferencje i inne eventy firmowe, aż po eleganckie gale, bankiety, wesela, przyjęcia świąteczne i więcej. Jeśli potrzebujesz cateringu w Warszawie (np. w dzielnicy Bemowo) i okolicach – koniecznie skontaktuj się właśnie z nami. Nie zawiedziemy Twojego zaufania!