fura smaku

Catering na wesela

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Elegancka oprawa tej uroczystości podnosi jej rangę oraz sprawia, że impreza weselna na długo pozostaje w pamięci gości. Wszystkich, którym zależy na tym, by gościom zapewnić wyśmienite posiłki podane w estetyczny sposób, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli chodzi o catering na wesela mamy wiele lat doświadczeń i możemy poszczycić się bardzo szerokim gronem zadowolonych Klientów.

Catering weselny – co proponujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda uroczystość weselna jest organizowana inaczej, a potrzeby Pary Młodej są kluczowe. Dlatego też, choć mamy przygotowane standardowe zestawy menu, jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i ostateczny zestaw posiłków serwowanych weselnym gościom ustalamy wspólnie z organizatorami.

Eleganckie auto na wesele GRATIS!

Do zamówionego cateringu weselnego proponujemy Państwu auto na wesele GRATIS. Eleganckie, białe Volvo XC60 pozostawiamy do dyspozycji Młodej Pary. Dzięki temu zaoszczędzicie Państwo czas na znalezienie odpowiedniego samochodu i ustalenie terminu jego wypożyczenia oraz pieniądze.

Wszystko to oferujemy w ramach zamówionego cateringu weselnego.

Każdy nasz Klient może liczyć na:

– kompleksową obsługę – włącznie z możliwością dostarczenia sprzętu gastronomicznego (krzeseł, stołów, zastawy stołowej, fontanny czekoladowej etc.) czy obsługą kelnerską,

– wyszukane i pięknie podane dania – takie, które zachwycą nawet podniebienia najbardziej wymagających,

– indywidualne podejście – do każdego Klienta podchodzimy z uwagą, wsłuchując się w jego oczekiwania i je realizując,

– rzetelności pracy – z nami nie muszą się Państwo obawiać żadnych problemów organizacyjnych,

– rozsądnych stawek – zapewniamy dobry stosunek cen do jakości,

– do zamówionego cateringu auto na wesele GRATIS

Weselny catering oferujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak zachęcamy do kontaktu także osoby spoza stolicy. Szczegółowych informacji udzielamy zarówno osobiście, jak i drogą mailową oraz telefoniczną.