fura smaku

Catering na wesela

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Elegancka oprawa tej uroczystości podnosi jej rangę oraz sprawia, że impreza weselna na długo pozostaje w pamięci gości. Wszystkich, którym zależy na tym, by gościom zapewnić wyśmienite posiłki podane w estetyczny sposób, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli chodzi o catering na wesela mamy wiele lat doświadczeń i możemy poszczycić się bardzo szerokim gronem zadowolonych Klientów.

Catering weselny – co proponujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda uroczystość weselna jest organizowana inaczej, a potrzeby Pary Młodej są kluczowe. Dlatego też, choć mamy przygotowane standardowe zestawy menu, jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i ostateczny zestaw posiłków serwowanych weselnym gościom ustalamy wspólnie z organizatorami.

Każdy nasz Klient może liczyć na:

kompleksową obsługę – włącznie z możliwością dostarczenia sprzętu gastronomicznego (krzeseł, stołów, zastawy stołowej, fontanny czekoladowej etc.) czy obsługą kelnerską, wyszukane i pięknie podane dania – takie, które zachwycą nawet podniebienia najbardziej wymagających, indywidualne podejście – do każdego Klienta podchodzimy z uwagą, wsłuchując się w jego oczekiwania i je realizując, rzetelności pracy – z nami nie muszą się Państwo obawiać żadnych problemów organizacyjnych, rozsądnych stawek – zapewniamy dobry stosunek cen do jakości.

Weselny catering oferujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak zachęcamy do kontaktu także osoby spoza stolicy. Szczegółowych informacji udzielamy zarówno osobiście, jak i drogą mailową oraz telefoniczną.